Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli përgatit iftar për banorët e shtëpisë së të moshuarve në Prishtinë (FOTO)

NULL NULL
29.03.2023 19:04
juliana nura
juliana nura

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në vend Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e cila ishte edhe finaliste e këtij formati, njihej sidomos për përgatitjen e piteve gjatë qëndrimit të saj në BBVK.

E këtë traditë si duket po e vazhdon edhe jashtë. Ajo, përmes një postimi në Instagram, tregoi se sot ka përgatitur iftar për banorët e shtëpisë së të moshuarve në Prishtinë.

Kujtojmë se Xhuli në finale mori ofertë nga M&Sillosi të bëhet fytyrë e miellit Finesa.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.