Xhuli na zbulon një copëz të shtëpisë së saj në Londër (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli na zbulon një copëz të shtëpisë së saj në Londër (FOTO)

NULL NULL
01.04.2023 22:10
Juliana Nura

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura dalëngadalë po i rikthehet përditshmërisë e saj.

Ajo me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram njoftoi ndjekësit e saj që është rikthyer në shtëpinë e saj në Londër dhe të gjitha angazhimeve të saj profesionale.

xhuli
Xhuliana Nura

Ish-banoren dukshëm e kishte marrë malli edhe për shtëpinë e saj në Londër madje ndau edhe një cep të bukur të asaj shtëpie.

Shihni më poshtë postimin e saj në Instagram./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Xhuli
Pjesë nga shtëpia e Xhulit në Londër