Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli mendon se Vedati ka aleancë me Mbresën: “I tuten Xhulit” (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 09:33
Juliana Nura

Xhuli mendon se Vedati dhe Mbresa kanë aleancë mes vete.

Kështu ka thënë ajo gjatë punëve në lavanderi, pasi thërriti Artanin dhe Stresin për rrobat e tyre të pastruara.

“Vedati dhe Mbresa i lajnë bashkë se kanë aleancë”, ka thënë Xhuli.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.