Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Libri është suksesi i diturisë, sa më shumë librari që kemi në kokë, aq më të mençur jemi (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 22:29

Banorja e formatit televiziv, Xhuli ka diskutuar gjatë mbrëmjes së sotme me konkurrentët e tjerë, përfshirë Vedatin dhe Dafinën mbi librat dhe rëndësinë e tyre.

Ajo ka treguar mënyrën se si kontribuon tek edukimi i fëmijëve të vëllezërve të saj, ndërsa ka zbuluar mënyrat se si i inkurajon ata për të lexuar.

“Unë fëmijëve të vëllait u jap nga dy euro sa herë që ata lexojnë një kapitull të një libri, e kanë konton në bankë ku ua qes. Unë insistoj që libri është suksesi i diturisë. Sa ma shumë që kemi librari në kokë, aq më të mençur bëhemi”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Lidhur me temën janë ndërlidhur edhe Vedati e Dafina, por për t’i parë opinionet e tyre dhe shembujt që morën, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.