Xhuli lëshon ‘bombën’ për Atdheun, mësoni se çka tha (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli lëshon ‘bombën’ për Atdheun, mësoni se çka tha (VIDEO)

NULL NULL
01.05.2023 09:19

Pyetjeve provokuese të emisionit Prive së fundmi u është përgjigjur Juliana Nura.

Se çka tha Xhuli për Atdhe Xharavinën dhe shumëçka tjetër i mësoni në intervistën “60 sekonda” në Prive.

Për më shumë ndiqeni intervistën në linkun e mëposhtëm.