“Xhuli ka taktikë shumë të fortë”, thotë Dafina (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Xhuli ka taktikë shumë të fortë”, thotë Dafina (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 11:54

Dafina sot ka biseduar me Melisën dhe Gresën lidhur me lojën e Julianës brenda Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka thënë se e ka mendimin e njëjtë sikurse në natën kur luajtën me shishe.

“Unë jam direkt, mendoj që Juli ka taktikë shumë të fortë për njerëz që nuk e kuptojnë, ata qe e kuptojnë e dinë çka ka, unë nuk mërzitem, ti ajo je, unë jam direkte”, ka thënë Dafina.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.