Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli iu kërkon bashkim të forcave Stresit dhe Mbresës, merr shembull ShBA-në me vendet tjera kundër Rusisë (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 08:49

Xhuliana ka kërkuar nga Stresi dhe Mbresa që t’i bashkojnë forcat kundër Vedatit.

Duke e bërë këtë kërkesë, ajo e ka krahasuar situatën aty brenda me luftën e Rusisë, duke marrë shembull ShBA-në me vendet tjera kundër saj.

“Kina, Amerika, Gjermania dhe Anglia i bënë bashkë forcat për ta luftuar Rusinë, po e marr si shembull dhe në fund Rusia nuk ka guxuar ta bëjë atë që deshi ta bëjë, bombën atomike. Të njëjtën gjë mundemi ta bëjmë edhe ne”, është shprehur Xhuli.

Ndërkaq, Mbresa dhe Stresi nuk e kanë pranuar një gjë të tillë, duke thënë se ky bashkim është vetëm për t’i ndihmuar Xhulit dhe nuk i shërben askujt tjetër.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.