Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli i mbanë leksione Brunos mbi lojën: Mos e mbyll gojën veçse të thotë dikush, bëje tënden (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 20:23

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli gjatë mbrëmjes së sotme i ka dhënë Brunos disa këshilla e leksione mbi strategjinë e lojës brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Komentet e Xhulit erdhën pas përplasjes së Brunos me Melisën dhe Mbresën, derisa edhe u quajt “djali i Xhulit dhe Stresit”.

“Kur të thonë ‘mos u bëj avokat i askujt’, ti mos e mbyll gojën, por bëje tënden dhe fol. A dinë sa shumë na kanë thënë mua dhe Stresit ‘mbylle gojën’? Po t’i dëgjonim, sot s’do të ishim këtu”, i ka thënë Xhuli – Burnos, pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.