Xhuli i flet Mbresës për strategjinë e lojës brenda BBVK (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli i flet Mbresës për strategjinë e lojës brenda BBVK (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 14:31

Xhuli ka diskutuar me Mbresën për strategjinë e lojës brenda Big Brother VIP Kosova teksa finalja po afron.

Ajo tha se njërin vesh e ka jashtë e tjetrin brenda, dhe se kështu duhet të funksionojë për sa kohë është brenda një formati të tillë.

Në videon më poshtë mund të kuptoni detaje nga biseda mes vajzave.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.