Xhuli i fiton 100 eurot e Vedatit, pasi që 'nysat' triumfojnë në "Sfidën e Energjisë" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli i fiton 100 eurot e Vedatit, pasi që ‘nysat’ triumfojnë në “Sfidën e Energjisë” (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 20:04

Konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova kanë fituar gjatë natës së sotme “Sfidën e Energjisë”.

Por, ndonëse kjo ishte një fitore për shtëpinë, të njëjtin kuptim ndoshta se kishte për Vedatin, pasi që ai me këtë rast humbi bastin me Xhulin, të cilës duhet të ia jep 100 euro, porsa të dalin nga shtëpia.

“Banorë, me të vërtetë paskeni qenë gati të fitoni sfidën e energjisë. Urime, ju keni fituar 90% të saj dhe keni çdo gjë në dispozicion përveç saunës”, u tha në njoftimin e “Vëllait të Madh”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.