Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli i ankohet Ganës për Atdheun: Nuk më solli asgjë për 17 shkurt (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 10:13
Juliana Nura

Xhuli i është ankuar Ganës për Atdheun gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme.

Ajo i tregoi këngëtares se i ka ngelur hatri me Atdheun, pasi nuk i solli asgjë për 17 shkurt – Ditën e Pavarësisë së Kosovës.

“Ti e din sa e rëndësishme është Pavarësia e Kosovës për mua dhe familjen time, asgjë, asnjë bonbon”, tha ajo.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.