Xhuli-Himenës: Mos hi në territor timin, Atdheu: Unë nuk jam pronë e askujt (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli-Himenës: Mos hi në territor timin, Atdheu: Unë nuk jam pronë e askujt (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 23:28

Kur Xhuli e ka parë Atdheun dhe Himenën të afruar, duket se nuk e ka pritur mirë.

Ajo i ka thënë Himenës që të mos hy në territorin e saj.

E pas kësaj, Atdheu është shprehur se nuk është pronë e askujt.