Xhuli: Edhe atëherë kur i ke të gjithë kundër, duhet ta gjesh forcën te vetja (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli: Edhe atëherë kur i ke të gjithë kundër, duhet ta gjesh forcën te vetja (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 21:17

Në këtë darkë, që është shtruar për finalistët e Big Brother VIP Kosova, ata kanë rastin të përgjigjen në pyetjet e shtruara nga publiku.

Pyetja e parë, në ekranin e madh në dhomën e ndejës, u shfaq pyetja për Xhulin.

“Si ia del me qenë grua kaq e fortë duke i pasur të gjithë kundër?”, ishte pyetja për Julianën.

“Edhe atëherë kur i ke të gjithë kundër, duhet të gjesh forcën te vetja”, u përgjigj Xhuli.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.