Xhuli e lidhur me dikë jashtë? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli e lidhur me dikë jashtë? (VIDEO)

NULL NULL
27.01.2023 22:46

Që nga hyrja e Atdheut, ai dhe Xhuli janë afruar shumë me njëri-tjetrin.

Por, gjatë javës, Xhuli ka bërë një bisedë me Artën, ku ka treguar se jashtë ka qenë në njohje me dikë tjetër.

Ajo ka treguar se ka vendosur që në Big Brother VIP Kosova të hyjë “single”.

Por, kjo ka ngritur dyshimet se Xhuli është e lidhur jashtë me dikë tjetër.