Xhuli e çon Stresin në lavanderi, i thotë "lëre Artanin, ti e di se me kënd duhet të përplasemi" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli e çon Stresin në lavanderi, i thotë “lëre Artanin, ti e di se me kënd duhet të përplasemi” (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 19:38

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli e ka ftuar banorin tjetër, Stresin në dhomën e lavanderisë, derisa e ka mbyllur derën dhe e ka qortuar këtë të fundit lidhur me debatin me Artanin.

Xhuli ka kërkuar nga Stresi të mos i jap më vëmendje Artanit, derisa dyshja janë dakorduar pa thënë emër, se dytë bashkë kanë një plan sulmi mbi një prej konkurrentëve aktualë brenda BBVK-së.

“Pse po iu jep minutazhë dhe marketing? Dy sekonda i ke dhe mos i merr më me të, sepse nuk ia vlen që ky të dal as në Prime. E di ti se me kënd duhet të rrokemi, një përplasje kemi ne të dy”, i ka  thënë Xhuli, Stresit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.