Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli e bindur: “Do të jem fituesja” (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 13:14

Juliana sot ishte mysafirja e parë në emisionin e mëngjesit me Mc Bekën në Big Brother Vip Kosova.

Ajo i tha atij se është e bindur që do të fitoja Big Brother Vip Kosova.

Më pas ata i përshëndetën të gjithë personat që i kanë mbështetur.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.