Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli dhe Stresi i thonë Brunos se është shumë dembel (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 15:18

Xhuli i ka thënë Brunos se është shumë dembel.

Të njëjtin mendim e pati edhe Stresi.

Kjo deklaratë e tyre erdhi pasi Xhuli pa dashje theu një gotë dhe artisti nga Shqipëria nuk është munduar ta ndihmojë.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.