Xhuli dhe Bruno vizitojnë Fadil Nurën, ai i falënderon për vizitën (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli dhe Bruno vizitojnë Fadil Nurën, ai i falënderon për vizitën (FOTO)

NULL NULL
25.03.2023 16:21
Xhuliana Nura

Kryetari i Skënderajt, Fadil Nura, sot ka pritur në takim Xhulin dhe Brunon, dy ish-banorët e Big Brother VIP Kosova.

Këtë e ka bërë të ditur vet Nura përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku edhe i ka falënderuar të dy për vizitën, përcjell Klankosova.tv.

“Faleminderit për vizitën, Xhuli dhe Bruno”, ka shkruar Nura krahas një fotografie me dy ish-banorët e BBVK-së.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Fadil Nura, Xhuliana Nura, Bruno Pollogati
Fadil Nura, Xhuliana Nura dhe Bruno Pollogati

 

lajme të ngjashme