Xhoxhaj fiton me nokaut ndaj Seras (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhoxhaj fiton me nokaut ndaj Seras (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 21:31

Armend Xhoxhaj e ka mposhtur Zoltan Sera, me një nokaut të fuqishëm.

Ai e nokautoi Seran, në raundin e tretë, njofton Klankosova.tv.

Ndryshe në këtë galambrëmje që po mbahet në Audi Dome të Mynihut, përballja kryesore pritet të jetë Robin Krasniqi me numrin një të Norvegjisë, Timur Nikarkhoev.

Lufta e Robin Krasniqit, Shefat Isufit dhe ajo e James Kraft do të transmetohen direkt në Klan Kosova dhe Artmotion.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.