Xhemilja e nervozuar me Labin, i futet politikës (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhemilja e nervozuar me Labin, i futet politikës (VIDEO)

NULL NULL
04/10/2015

Këngëtarja Xhemile Veselaj, që famën më të madhe e arriti me versionin në shqip të hitit “Kukavica” të këngëtares serbe Ceca, ka menduar ta lërë këtë profesion, njofton Klan Kosova.

“Mbasi po flitet që tash po mundet kushdo të kandidojë për kryetare, pse të mos inkuadrohem dhe unë”, ka thënë Xhemilja.

Ajo, në zgjedhje po thotë se do të garojë nën numrin 69.

Kronikë nga Flutra Nushi.

klankosova.tv