12:43, 29 Janar 2020

Me statusin e të qenit e famshme ke qasje edhe në shumë veshje të stilistëve të famshëm.

Pra bie shumë në sy kur një person i listës A vesh pa ndalë të njëjtën rrobë, njofton Klan Kosova.

Duket që Selena Gomez është dashuruar së fundi në xhaketën e saj prej kashmiri të markës Makena në Honolulu.

Ajo u fotografua nga paparacët në dhjetor derisa ishte në Londër duke dalë nga hoteli dhe me atë xhaketë nisi vitin 2020 ku së fundmi u pa edhe në NYC.

Konkurs Pune

Lexo më shumë