Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhaka: S’kam marrëveshje me Bayernin

NULL NULL
08.05.2015 10:27
Fjalët se Granit Xhaka ka arritur marrëveshje me Bayern Munchen nuk janë të vërteta, është vetë futbollisti i Borussia Monchengladbach që ka mohuar një gjë të tillë.

Ai thotë se është shumë i lumtur në skuadrën aktuale Borussia Monchengladbach.

“Asnjëherë nuk kam pasur kontakt me Bayern Munchen dhe për këtë arsye nuk kemi marrëveshje me ta. Lajmi i dhënë nuk është real dhe jam i tumtur te Borussia”, tha Xhaka.

Xhaka së fundmi është përfolur shumë për ndonjë transferim të mundshëm edhe jasht Gjermanisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.