Xhaka pritet të kthehet në Bundesliga - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhaka pritet të kthehet në Bundesliga

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.05.2023 08:27

Granit Xhaka do të jetë pjesë e largimeve tek Arsenal pas përfundimit të këtij sezoni, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Nuk ka pasur negociata të reja për vazhdimin e qëndrimit të mesfushorit shqiptar, i cili pritet të kthehet në Bundesliga.

Bayer Leverkusen veçse ka arritur marrëveshjen personale me lojtarin për katër vjet, derisa për kartonin e tij tek Arsenal besohet se do të paguhen 15 milionë euro.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO