Xhaka dëshiron të qëndrojë tek Arsenali - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhaka dëshiron të qëndrojë tek Arsenali

NULL NULL
23.02.2023 08:11

Granit Xhaka, ka thënë se dëshiron të qëndrojë tek klubi i tij aktual Arsenali.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova ka nisur negociatat me klubin për zgjatjen e kontratës.

Xhaka theksoi se dëshiron të fitojë ndonjë titull me “Topçinjtë” përpara se të largohet.

“Dua të arrijë diçka me këtë klub, diçka të madhe. Dhe deri atëherë, nuk dëshirojë ta lë”, ka thënë ai.

Kapiteni i kombëtares zvicerane është një nga lojtarët kyç në skuadrën e Mikel Artetas.

Kosovari po shkëlqen në këtë edicion me paraqitjet e tij, përcjell Klankosova.tv/Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.