Witherspoon e qeshur - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Witherspoon e qeshur

NULL NULL
13/06/2015

Aktorja bjonde, Reese Witherspoon nuk mund ta largonte buzëqeshjen nga fytyra për asnjë moment,  teksa dilte nga gjykata në Santa Monica.

39 vjeçarja ka qenë në procedurë gjygjësore kundër Marketing Advantages International, që janë pronar të websitit Emitations.com.

Witherspoon e ka paditur kompanin sepse ka përdorur fytyrën e saj  për të shitur aksesorë, duke përfshirë këtu edhe imitimin e unazës së saj të fejesës, transmeton Klan Kosova.

Ylli i Legally Blonde, kishte të veshur një bluzë ngjyrë vjollce dhe një palë pantollona të zi.

rrr