Will Smith thotë se me bashkëshorten zgjodhën monogaminë për pjesën më të madhe të marrëdhënies së tyre

Will Smith thotë se me bashkëshorten zgjodhën monogaminë për pjesën më të madhe të marrëdhënies së tyre

NULL NULL
3 weeks më parë

Aktori Will Smith ndau detaje të reja në lidhje me martesën e tij 23-vjeçare gjatë një interviste për GQ, në ballinën e së cilës do të qëndrojë për numrin e nëntorit.

“Jada kishte anëtarë të familjes që kishin një marrëdhënie jokonvencionale. Kështu ajo u rrit në një mënyrë që ishte shumë e ndryshme nga ajo se si unë u rrita. Kishte diskutime të rëndësishme të pafundme rreth asaj që është përsosmëria relacionale? Cila është mënyra e përsosur për të bashkëvepruar si çift? Dhe për pjesën më të madhe të marrëdhënies sonë, monogamia ishte ajo që ne zgjodhëm, duke mos menduar për monogaminë si përsosmërinë e vetme relacionale.”shpjegoi ai.

Sidoqoftë, 53 vjeçari refuzoi të japë detaje të tjera për revistën, por zbuloi informacione të reja në lidhje me martesën e tij me Jada Pinkett Smith, shkruan People, transmeton Klankosova.tv.

“Ne i kemi dhënë besim dhe liri njëri -tjetrit, me besimin se secili duhet të gjejë rrugën e vet. Dhe martesa për ne nuk mund të jetë burg. Unë nuk sugjeronj këtë rrugë për këdo. Por përvojat që liritë që ne i kemi dhënë njëri -tjetrit dhe mbështetja pa kushte, për mua, janë përkufizimi më i lartë i dashurisë. “