Will Smith nuk e kontaktoi Chris Rockun pas shuplakës, thotë vëllai i Rockut - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Will Smith nuk e kontaktoi Chris Rockun pas shuplakës, thotë vëllai i Rockut

NULL NULL
10.04.2023 17:10

Vëllai i Chris Rockut ka thënë që Ëill Smithi nuk e kishte kontaktuar komikun pas shuplakës që ia kishte dhënë gjatë ceremonisë Oskar.

Pas këtij veprimi që e kishte bërë, Smithi ishte dorëhequr nga akademia, dhe po ashtu iu ndalua 10 vjet pjesëmarrja në ceremonisë e Akademisë.

Tony Rocku i hodhi poshtë spekulimet që ylli hollivudian kishte tentuar të pajtohej me vëllain e tij pas incidentit.

“Ajo nuk ishte e vërtetë, nuk ishte e vërtetë. Ai kishte thënë që ‘Provova ta kontaktoj  por ai nuk donte të fliste. Kjo nuk është e vërtetë”, ka thënë Rock në një podkest për BigBoyTV.