"Wildlife Kosova" - rrëfimi i miqve të natyrës (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Wildlife Kosova” – rrëfimi i miqve të natyrës (VIDEO)

NULL NULL
15/04/2020

Larg syve të njeriut, larg zhurmës së qytetit ata zhvillojnë jetën e tyre!

Në një rrëfim të jashtëzakonshëm, miqtë e natyrës, fotografë dhe videograf nga Kosova dhe Shqipëria sjellin një super dokumentarë të realizuar nga Wildlife – Albanian Photographers.

Në 45 minuta, ata ju tregojnë botë e fshehtë të faunës shqiptare nga Divjaka, Liqeni i Shkodrës e deri tek Rugova mahnitëse.

Ora 21:15, vetëm në Klan Kosova