Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

WBA mposhtë Manchester United-in

NULL NULL
02.05.2015 20:57

West Bromwich Albion ka arritur që t’i shkaktoj humbje ekipit të Manchester United.

Kjo humbje vjen në një pjesë jo të mirë të sezonit, pasi skuadra e Louis Van Gaal tash për tash mision e ka të ruaj pozitën e 4-të të Premierligës. Pozitë kjo që dërgon në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm.

Golin për WBA e shënoi Jonas Olsson në minutën 63.

Lojtarët e United patën rastin që së paku të nxjerrin një pikë nga ky takim, por rastin që të shënoi golë nga penaltia e shpërdoroi, Robin Van Persie në minutën e 74 të takimit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.