Warriors fitojnë pas vazhdimeve ndaj Bucks (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Warriors fitojnë pas vazhdimeve ndaj Bucks (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 12.03.2023 10:45

Në mëngjesin e së dielës me kohën tonë lokale, kanë përfunduar 9 ndeshje në NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Charlotte Hornets vs Utah Jazz 111-119,

Detroit Pistons vs Indiana Pacers 115-121,

Orlando Magic vs Miami Heat 126-114,

Atlanta Hawks vs Boston Celtics 125-134,

Houston Rockets vs Chicago Bulls 111-119,

Memphis Grizzlies vs Dallas Mavericks 112-108,

New Orleans Pelicans vs Oklahoma City Thunder 96-110,

Phoenix Suns vs Sacramento Kings 119-128 dhe

Golden State Warriors vs Milwaukee Bucks 125-116.

Kampionët aktual, Warriors, përfunduan kohën e rregullt me barazim 111-111 ndaj Bucks, por në vazhdime arritën të fitojnë me 9 pikë epërsi.