11:05, 19 Janar 2020

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot pret në takim ish-shefin e Misionit të OSBE-së në Kosovë, ambasadorin William Walker.

Klan Kosova mëson se Walker tashmë ka arritur tek Kabineti i Presidentit dhe është duke pirë kafe me Thaçin.

Lajmi do të përditësohet.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë