Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

VV: Sot u përafruam, nesër takohemi sërish

NULL NULL
08.01.2020 18:42

Lëvizja Vetëvendosje nëpërmjet një njoftimi në Facebook ka bërë të ditur se në takimin e sotëm mes kryetarit të Vetëvendosjes Albin Kurti dhe atij të Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa, për arritjen e marrëveshjes mes tyre dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës , ka patur përafrim.

LVV njofton se takimi i radhës është nesër.

Njoftimi i plotë:

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.