Vushtrriasi e godet qëllimisht një veturë tjetër dhe e sulmon vozitësin, arrestohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vushtrriasi e godet qëllimisht një veturë tjetër dhe e sulmon vozitësin, arrestohet

NULL NULL
20.04.2023 10:25

Një person që e goditi qëllimisht një veturë tjetër, duke i shkaktuar dëme materiale dhe pastaj sulmoi fizikisht vozitësin e asaj veture, është arrestuar.

Rasti ndodhi në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Vushtrri, pasditen e së mërkurës.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.