Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vushtrri: Vdes 64-vjeçarja, ra në bunar

NULL NULL
nga Albert Bajrami 06.06.2023 22:55
Shiriti i policise

Një grua ka vdekur në Studime të Vushtrrisë.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti, tha për Klankosova.tv se ajo e ka humbur jetën si pasojë e rënies në bunar.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është derguarr në IML për obduksion”, tha Zahiti.

Lidhur me rastin nuk janë dhënë më shumë detaje.

Ende nuk dihet se si ka ardhur deri tek ngjarja tragjike./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.