Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vuani nga kapsllëku? Ja ç’të bëni

NULL NULL
01.05.2015 12:07

Kapsllëku është një simptomë dhe jo një sëmundje. Ai mund të shkaktohet nga shumë faktorë të ndryshëm. Disa prej shkaqeve më të zakonshme të kapsllëkut janë, ushqimi i dobët, abuzimi me laksativ, shtatzënia, çrregullimet hormonale, hemorroidet etj.

Ilaçi më i mirë që këshillohet për të kuruar këtë simptomë është ai i përbërë prej frutave, pra gjendet në natyrë.

Zgjidhja më e mirë për problemin e kapsllëkut është një përzierje e frytit të kivit me spinaqin. Nëse shtrydhni spinaq dhe kivi, problemi juaj do të zgjidhet për më pak se gjysmë ore.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.