Vritet një person në Kijevë të Malishevës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vritet një person në Kijevë të Malishevës

NULL NULL
28.04.2023 11:40
lajmi_fundit

Sot rreth orës 10:00 ka ndodhur një vrasje në fshatin Kijevë të Komunës së Malishevës.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zyrtari për Informim i Policisë, Sheremet Elezaj.

“Sot rreth orës 09:50 është raportuar për një rast vrasje në fshatin Kijevë-Malishevë. Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë njësitet e nevojshme policore ku është gjetur një person mashkull (i moshës madhore dyshohej pa shenja jete)”.

Sipas Elezajt, lidhur me këtë rast është arrestuar një i dyshuar.

“Lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar, mashkull i moshës madhore. Rrjedha e mëtejme hetimore është duke vazhduar në koordinim me prokurorin e shtetit në drejtim të veprës penale të vrasjes”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv