Vritet në Gjilan një 50-vjeçar nga Bujanovci

Një 50 vjeçar nga Bujanovci është vrarë mbrëmjen e kësaj të diele në Gjilan. Viktima ishte duke pirë kafe kur dy persona kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij dhe kanë ikur. Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. “Rreth ores 19:45 të … Continue reading Vritet në Gjilan një 50-vjeçar nga Bujanovci