Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vritet brutalisht këngëtarja turke

NULL NULL
06.05.2015 21:47

Këngëtarja dhe tekst-shkruesja e njohur turke është gjetur e vrarë brutalisht në shtëpinë e saj në lagjen Taksim të Stambollit.
Trupi i Değer Deniz u gjet nga vëllai i saj më i ri pasi familja e kishte të pamundur kontaktin me të gjatë ditës.
Policia pasi e gjeti trupin e pajetë në banesë konstatoi se ajo ishte vrarë me rripin e çantës së saj, derisa duart e saj ishin lidhur me kabllon e mbushësit të telefonit.

https://www.youtube.com/watch?v=bHe8XMIvZ-o

Funerali i 39 vjeçares pritet të mbahet pas autopsisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme