Vrasja në Malishevë, dyshohet se nipi mbyti axhën e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vrasja në Malishevë, dyshohet se nipi mbyti axhën e tij

NULL NULL
28.04.2023 12:36
vrasje

Sot rreth orës 10:00 ka ndodhur një vrasje në fshatin Kijevë të Komunës së Malishevës.

Klankosova.tv përmes burimeve mëson se nipi e ka mbytur axhën e tij.

Edhe pse rasti është ende në procedurë të hershme të hetimit, dyshimet e para janë se konteksti pronësor u bë shkak për këtë vrasje.

Vritet një person në Kijevë të Malishevës

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv