Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vrasja e Liridona Murselit, arrestohet edhe personi i tretë

NULL NULL
01.12.2023 21:47
grabitja
grabitja

Është arrestuar edhe i dyshuari i tretë për vrasjen Liridona Murselit që ndodhi të mërkurën mbrëma në Prishtinë.

Klan Kosova përmes burimeve mëson se inicialet e të arrestuarit të tretë për këtë rast janë K.K.

Këto burime i kanë thënë Klanit se personi në fjalë është pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Kujtojmë se në mesin e të arrestuarve është edhe bashkëshorti i viktimës, Naim Murseli.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.