Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vrasja e Liridona Ademajt: I dyshuari Plava mbrohet në heshtje

NULL NULL
03.12.2023 10:43
Avokatet

Avokatët të dyshuarve kanë dalur nga seanca që po mbahet ndaj Naim Murselit dhe dy të tjerëve për vrajsen e Liridona Ademajt.

Skënder Gojani, avokati i njërit prej të dyshuarve për vrasjen e Liridona Ademajt, Granit Plavës, ka folur për media pas seancës së sotme .

Ai bëri me dije se klienti i tij është mbrojtur në heshtje.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.