Voton kandidati i PDK-së në Mitrovicë të Veriut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Voton kandidati i PDK-së në Mitrovicë të Veriut (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2023 10:46
Taulant Kelmendi

Ka votuar kandidati për kryetar të Mitrovicës së Veriut nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Taulant Kelmendi.

Kelmendi i ftoi të gjithë qytetarët me të drejtë vote të votojnë për përfaqësuesin e tyre.

“E shfrytëzova të drejtën time qytetare, ftoj të gjithë banorët të votojnë për kandidatin që mendojnë që është më i miri”, ka thënë Kelmendi për gazetarët.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS