Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Votohet Ligji për Parandalimin dhe Mbrojtjen nga Dhuna në Familje

NULL NULL
21.09.2023 11:19

Ka kaluar në lexim të dytë projektligji për Parandalimin dhe Mbrojtjen nga Dhuna në Familje.

62 deputetë që kanë marrë pjesë në votim votuan pro këtij projektligji, njofton Klankosova.tv.

Kryetari Glauk Konjufca ka konfirmuar miratimin e këtij ligji, që në lexim të parë kishte kaluar kohë më parë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.