16:47, 11 Janar 2019

Një vogëlush që mendohet të jetë trevjeçar, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në media sociale.

Derisa ia po ndiqte një ndeshje futbolli bashkë me babain e tij, ajo çfarë befasoi të gjithë është dashuria e tij e jashtëzakonshme për lojtarët në momentin kur shënohet gol, njofton Klan Kosova.

Ndonëse duket e pabesueshme, ky mund të jetë njëri nga tifozët më të ëmbël dhe më të zjarrtë që ka futbolli!

Konkurs Pune

Lexo më shumë