Vogëlushi që s'e gjen dot qumështin! (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vogëlushi që s’e gjen dot qumështin! (VIDEO)

NULL NULL
08/04/2018

Një vogëlush që besohet të jetë dyvjeçar, ka befasuar me kërkesat e tij të çuditshme, vend e pavend!

Momenti kur ai nis të kërkojë qumësht gjiri, pasi duket të jetë mashtruar kur kishte parë sytjena në një market mallrash, është ndarë në rrjete sociale, njofton Klan Kosova.

Me tu publikuar pamjet dhe kërkesat e vogëlushit, ato morën dhenë nga klikimet në llogarinë e facebook.

Ai shihet i shoqëruar nga kujdestarja e tij ndonëse nuk është konfirmuar nëse ishte nëna apo jo, megjithatë etja e tij për të pirë qumësht gjiri e bëri atë një hulumtues goxha të denjë dhe profesionistë, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja pamjet e vendosura më poshtë: