Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vodhën vegla pune, arrestohen

NULL NULL
03.05.2015 14:22

Janë arrestuar dy persona në fshatin Godancë të Shtimes nën dyshimet se të njëjtit kanë kryer disa vjedhje.

Policia bën me dije se tek ta ka gjetur dhe  konfiskuar  në cilësi të  provave  materiale vegla të ndryshme pune.

Këta  të dyshuar  me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.