7:48, 23 Korrik 2019

Policia kufitare në bashkëpunim me kapitenerinë e Vlorës kanë shpëtuar dy persona të cilët gjendeshin në një gomone.

Mësohet se gomonia kishte pësuar një defekt dhe për këtë arsye kishte lëshuar sinjalin SOS.

Po punohet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes, raporton oranews, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë