13:35, 14 Shtator 2018

Policia e Vlorës ka sekuestruar 50 kg hashash në lagjen “Partizani” të këtij qyteti, pranë spitalit.

Në një banesë trei katëshe janë gjetur armë dhe drogë, ndërkohë që është shoqëruar një person. Burime nga Policia e Vlorës thonë se janë gjetur rreth 50 kg kanabis, transmeton Top Channel.

Forca të shumta policie janë përfshirë në aksionin blic, ndërsa kontrollet kanë qenë të shumta.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë