Vllaznimi shkarkon trajnerin, habiten lojtarët - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vllaznimi shkarkon trajnerin, habiten lojtarët

NULL NULL
26/05/2015

Kapiteni i Vllaznimit, Robert Gjeraj, është befasuar nga shkarkimi që ia bëri kryesia e klubit trajnerit Genc Hoxha, duke thënë që pikërisht Hoxha është meritori për pikët e gjakovarëve në këtë edicion.

“Jam i habitur dhe i shokuar. Nëse kemi bërë diçka të mirë këtë sezon, meritor është Hoxha për këto pikë që i kemi sot. Nesër do të takohemi me futbollistët në stërvitjen e zakonshme dhe të shohim”, ka thënë Gjeraj për GazetaOlle.com. / klankosova.tv