Vjosa Osmani: Forca Kosovë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vjosa Osmani: Forca Kosovë

NULL NULL
28.03.2023 20:29

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani i ka uruar fat kombëtares së Kosovës ndaj Andorrës, në kuadër të ndeshjes së parë kualifikuese për Kampionatin Evropian.

“Forca Kosovë”, ka shkruar Osmani, transmeton Klankosova.tv.

Ndeshja mes Kosovës dhe Andorrës do të transmetohet në Klan Kosova dhe Artmotion.

May be an image of 6 people